Kontaktpersoner

Uppdaterad november 2022

Ordförande
Lennart Berget
ordf@vadaren.se

Vice ordförande
Stefan Granér
stefan.graner@vadaren.se

Sekreterare
Wiwi Stefanicki
sekr@vadaren.se

Kassör
Gösta Ask
kassor@vadaren.se

Ledamot
Jean-Claude Delbravo
jean-claude.delbravo@vadaren.se

Suppleant
Kerstin Strandskog
kerstin.strandskog@vadaren.se

Suppleant
Inger Bergkvist
inger.bergkvist@vadaren.se

Suppleant
Kerstin Ahlberg
kerstin.ahlberg@vadaren.se

E-post till hela styrelsen: styrelsen@vadaren.se

Revisor
Vakant

Valberedning
valberedning@vadaren.se

Vadaren.se
Anna Sjunnesson
anna.sjunnesson@vadaren.se

Webmaster
Anna Sjunnesson
webmaster@vadaren.se

Lokalansvarig
Monica Kjellberg
lokalen@vadaren.se
070-4532746

Bastun/gym                                                                                              styrelsen@vadaren.se

Pallkrage-odlingarna
Sanna Kolk
sanna.kolk@vadaren.se

Vävstugan
Lotta Lagermalm
lotta.lagermalm@vadaren.se

En reaktion på “Kontaktpersoner”

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *