Kontaktpersoner

Uppdaterad Feb 2018

Ordförande
Kerstin Strandskog
ordf@vadaren.se

Sekreterare
Wiwi Stefanicki
sekr@vadaren.se

Kassör
Kerstin Ahlberg
kassor@vadaren.se

Ledamot
Hanna Hjortbrink
hanna.hjortbrink@vadaren.se

Ledamot
Lennart Berget
lennart.berget@vadaren.se

Suppleant
Eleonora Bognar                                                            eleonora.bognar@vadaren.se

Suppleant
Inger Bergkvist
inger.bergkvist@vadaren.se

Suppleant
Anna Jansson
anna.jansson@vadaren.se

Suppleant
Björn Spångberg
bjorn.spangberg@vadaren.se

Suppleant
Jean-Claude Delbravo
jean-claude.delbravo@vadaren.se

E-post till hela styrelsen: styrelsen@vadaren.se

Revisor
Gösta Ask
0705-17 48 89

Valberedning
Annabel Ronnehed och Ann-Sofie Johansson
valberedning@vadaren.se

Vadaren.se
Hanna Hjortbrink
hanna.hjortbrink@vadaren.se

Webmaster
Hanna Hjortbrink
hanna.hjortbrink@vadaren.se

Lokalansvarig
Monica Kjellberg
lokalen@vadaren.se
070-4532746

Bastun/gym                                                                                              styrelsen@vadaren.se

Pallkrage-odlingarna
Sanna Kolk
sanna.kolk@gmail.com
0704-09 87 68

Vävstugan
Lotta Lagermalm
lotta.lagermalm@vadaren.se
08-7443153

En reaktion på “Kontaktpersoner”

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *